Děti a newborn

Novorozenci

Nabízím fotografování dětí už od jejich narození (newborn). Pokud chcete zachytit vaše miminko úplně maličké, neváhejte, každý den je znát. Novorozence fotím převážně formou lifestylu, fotografie jsou emotivní a nadčasové. Fotografování probíhá v pohodlí Vašeho domova, takže nemusíte s malým miminkem nikam cestovat.

Detailní informace k průběhu a přípravě na newborn focení zašlu v informačním emailu.

Děti

Vhodná doba na focení dětí je okolo 3-4 měsíce, kdy miminko pase koníky. Ve věku 7-8 měsíců děťátko leze a objevuje nové věci, je proto možné zařadit i hračky. V 1 roce děťátko už stojí a můžeme zachytit období prvních narozenin (dort, hračky, jednička).

Dortíkování

Pro děti nabízím zábavné focení s názvem „dortíkování“, vhodné pro období narozenin (1.-3.) nebo svátku. Focení probíhá venku, kde budeme mít připravený veselý dort a tím to vše začne! Děti mohou jíst rukama, zabořit se do dortíku, skotačit, povolené je prostě vše:) Díky tomu vznikají originální a vtipné fotky. Dort si mžete přinést vlastní nebo Vám ho zajistím já. V případě zájmu je možné zakomponovat do dortu hračku, která poté dítěti zůstane na památku (např. oblíbená postavička). Věřte, že dortíkování si užijí děti i rodiče!


Kategorie

boudoir_icondeti_iconpary_iconportrety_icontehotne_icon