Těhotné

Vytvoříme společně památku na toto jedinečné období, které trvá jen chvíli, ale ráda si ho budete připomínat po celý život. Měsíc si vybíráte sama, dle svého stavu a viditelnosti bříška. Nedoporučuji jen 9. měsíc, který už bývá pro maminku vyčerpávající.
Nabízím také možnost zdokumentovat těhotenství, kdy se na focení sejdeme 3 krát a zachytíme, jak se bříško mění. Každé focení může být trochu jiné (sama/s partnerem, něžné/lifestyle), dle Vašeho přání.

Co na sebe:

Volte oblečení, které zdůrazní bříško. Barvy my měly být jemné. Krásně vypadají šaty se zdůrazněným pasem, džíny s bílým tričkem nebo košilí či lehoučké voálové šaty. Mohu zapůjčit různé těhotenské šaty, ušité přímo na focení (s průstřihem na bříško i bez). Pokud máte zájem, přineste si i věci pro miminko (botičky, medvídka, foto z ultrazvuku). Další doplňky mohu zapůjčit.
Vyvarujte se tmavých barev (černá je možná pouze u kalhot, nikoli vršek). Pro partnera, pokud se bude fotit s Vámi, je velice důležité nemít tričko s nápisem! Na fotografii působí opravdu rušivě.


Kategorie

boudoir_icondeti_iconpary_iconportrety_icontehotne_icon